Správná čtyřka pro běžce


Kdo dnes neběhá, jako by nevěděl, co je to sport. Běhání je zkrátka v módě. Je úplně jedno, jestli běháš už od dob, kdy to nebyl módní trend, nebo si začal až teď. Běhání je tak oblíbené kvůli své dostupnosti a minimu omezení. Běhat můžeš sám, se psem, s přítelkyní, nebo ve skupině kámošů. Vyběhnout na svou trasu můžeš v kteroukoli denní i noční hodinu.

Běhání může být velmi levné, stačí si pořídit boty. Ale kdo by odolal všem těm běžeckým vychytávkám? Podívej se na pár z nich.

Běžecké boty Under Armour HOVR Phantom ti dodají pocit nulové gravitace. Boty jsou lehké a skvěle odpružené. Kompresní vrchní síťka Energy Web je spojena s pěnou UA HOVR™ a společně ti dodávají zpět energii z dopadu. Perforace laserem zaručuje maximální prodyšnost. V takových botách se ti bude běhat lehce a bez zpocených nohou.

Běhání představuje pro kolenní klouby značnou zátěž. Hodně jim ulevíš správným výběrem bot, ale pokud běháš pravidelně, je na místě popřemýšlet o vhodném doplňku stravy. Amix Osteo Glucosamine pomáhá stimulovat růst zdravé chrupavky. Obsahuje čistý Glukosamin Sulfát, který je důležitý pro kloubní vazivo i kloubní lubrikant.

Za slunečného počasí mysli na čepici, která tě bude chránit před úžehem. Ten hrozí už při krátkém pobytu na přímém slunci. Lehká běžecká kšiltovka Under Armour Shadow 4.0 má na stranách mesh panely pro lepší větrání. Vestavěné HeatGear potítko spolehlivě odvádí pot a ty si můžeš zaběhat bez štiplavého potu do očí.

Po běhání je čas trochu své tělo odměnit. Dopřej unaveným svalům parádní relax. Regenerační masážní emulze BINA BACK TO GAME uleví od únavy po sportovním výkonu. Obsahuje směs esenciálních olejů Tarchoplus, premix sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Díky výtažkům z arniky, kostivalu, kaštanu a aloe vera opravdu umí zregenerovat svaly.

Nezapomeň po běhání také doplnit energii vhodnou svačinkou. Poradíme ti, co bys měl zakousnout.

#Trénuj, makej pravidelně a běhej jako profík.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář