Správná čtyřka na výlet do přírody


Krásné počasí se musí využít, uteč z města do přírody. Tam se každý cítí tak nějak svobodně a opravdově. Aby se z výletu nestal nepříjemný zážitek, je dobré se na cestu dobře vybavit. Základ jsou pohodlné boty, které nikde nedřou a oblečení podle aktuálního počasí.

Co si zabalit do batohu a jaký batoh vůbec vzít? Máme pro tebe pár tipů.

Batoh by měl pohodlný, prostorný a taky krásný. Under Armour Storm Hustle III Backpack splňuje všechno. Technologie UA Storm odpuzuje vodu, takže se o své věci nemusíš v dešti bát. Objem 30 litrů je dostatečný i pro delší výlet. Ve spodní části najdeš oddělenou velkou kapsu, třeba na náhradní boty. A můžeš si vzít i notebook, uvnitř batohu je kapsa na notebook až do velikosti 15″.

Zapomeň na sušenky plné bílé mouky, cukru a ztužených tuků. Ovesný flapjack s brusinkami  je jiná liga. Obsahuje ovesné vločky té nejvyšší kvality a lyofilizované brusinky. Nenajdeš v něm lepek, laktózu ani umělá barviva či ochucovadla. Vezmi jich raději víc, protože ho budou chtít ochutnat všichni kolem tebe.

Součástí výletu bývá často dobrý oběd v restauraci. Ale co když na žádnou otevřenou nenarazíte, nebo bude všude beznadějně plno? Je dobré mít v batohu rezervní zásobu pro doplnění energie.  Volbou znalců je sušené hovězí maso. Nezabere skoro žádné místo a balíček váží jen 25 gramů. Nezkazí se, takže vůbec nevadí, když ho na výletě nesníte. Vyrábí se z kvalitního českého masa a soli, nic víc ve složení nenajdeš.

TIP: Ochutnej všechny druhy sušeného masa. Které je za tebe nej?

Úžeh hrozí už při krátkém pobytu na přímém sluníčku. Nepodceňuj riziko a přibal si na cestu kšiltovku Under Armour Printed Blitzing. Strukturovaný střih drží tvar a dokonale ti padne. Vestavěné potítko HeatGear tě udrží v suchu i za velmi horkého počasí. Jo a taky ta kšiltovka fakt dobře vypadá. Protože nikdy nevíš, koho na výletě můžeš potkat.

#Vyraz ven. Příroda je nejlepší fitness i wellness.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář