Zimní čepice: Jaká se hodí přesně pro tebe?


Co si budeme povídat – čepice, to není jenom funkce, ale i paráda! Koukni na zimní čepice z dílny Under Armour podle vlastností a vzhledu a najdi tu, která ti přiroste k srdci a hlavně k hlavě.

Hlavně funkce

Jestli hledáš hlavně funkčního parťáka, co tě ochrání před omrzlýma ušima, sáhni po čepicích s technologií ColdGear Infrared.

  • Chlubí se měkkou tepelně vodivou vnitřní vrstvu, která absorbuje tvé vlastní tělesné teplo, díky kterému tě pak udrží po celou dobu v teple.
  • Signature Moisture Transport System odvádí pot od těla, a ty tak nebudeš mít zpocené vlasy a orosené čelo.
  • Přes všechny schopnosti je čepice lehká a tenká.

Rád necháváš své háro při tréninku vlát, ale přece jen by nemuselo pořád padat do očí? Skoč po pánské čelence UA, která se také chlubí technologií ColdGear Infrared. S reflexním logem budeš navíc vidět i při nočním běhu.

Ani v létě nechceš mít hlavu jen tak na ráně? Koukni se na kšiltovky Under Armour.

Hlavně paráda

  • Je libo retro styl? Nasaď čapku UA s bambulí. V kombinaci s neonovým nápisem Under Armour tě nikdo nepřehlédne.
  • Čepice tě často začne nudit? Vyber si takovou, kterou můžeš nosit na 4 různé způsoby. Oboustranná čepice UA tě potěší z obou stran, s ohnutým lemem, nebo bez.

Obojí v jednom pro dámy

Je nám jasné, že sportovkyně potřebují funkci i styl. Under Armour pro ně přichystal krásné pletené čepice v několika barvách, navíc s technologií ColdGear Infrared.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář