Trendy z posilovny pro ženy


Vyzkoušej nejnovější trendy na vlastní kůži a užij si trénink na max! Mrkni na našich 5 tipů, se kterými pro tebe nebude posilovna jen propocená mučírna.

Užij si technologie s funkčním oblečením

Základem super zážitku ze cvičení je oblečení, které tě podrží, i když z tebe lejou konve potu. Funkční oblečení Under Armour s technologií Signature Moisture Transport System pot účinně nasaje a zadrží tak, aby ses nenachladil ani nezasmrádnul. Ergonomické švy kvalitního funkčního prádla zase brání podráždění pokožky při opakovaných pohybech. Široký 2dílný pás u funkčních sportovních kalhot UA navíc zajistí, že skvěle padnou a neshrnují se – prostě oblečení, se kterým se nemusíš omezovat ani neustále upravovat.

Kompresní oblečení udrží tvé svaly v pohotovosti

Jasně, že si můžeš vzít do posilky tepláky nebo legíny, které zažily počátky aerobiku v Čechách – o módu zase tak nejde. Ochudíš se tak ale o kompresní funkci moderních sportovních legín a triček. Ty udržují svaly v pohotovosti a v teple, eliminují možná zranění, jako je natažení svalů, a pomáhají nakonec svalům lépe regenerovat.

Vyzkoušej virtuální trénink

Ne, virtuální trénink neznamená, že budeš cvičit před obrazovkou počítače, máchat rukama před Kinectem nebo napodobovat fitness videa. Nejmodernější fitness centra tě lákají na virtuální trénink – tělocvičnu s promakaným video a audio systémem, které navodí prostředí, které si vybereš. Zacvičíš si tak jógu v indickém ašrámu, nebo tai-chi na pekingském náměstí. Pro cvičení se adaptují i nejnovější brýle pro pohyb ve virtuální realitě.

Namaž se předtréninkovou a regenerační kosmetikou

O doplňcích stravy, které ti pomůžou při tréninku, už každý slyšel, ale co sportovní kosmetika? Ta zažívá aktuálně boom, protože kosmetika speciálně určená na trénink tě může pěkně nakopnout před cvičením a zase zklidnit po výkonu. Vyzkoušej před tréninkem startovní masážní emulzi a po tréninku regenerační masážní olej.

Poznej účinky CLA

Hitem mezi doplňky stravy je aktuálně CLA – nenasycená mastná kyselina, které podporuje svalový růst a při tréninku tak spaluješ hlavně tuky a ne svaly. Pomáhá proti celulitidě, zabraňuje jojo efektu, zvětšování tukových buněk a má silné antioxidační účinky. Zrychluje metabolismus, brzdí pocit hladu a co je nejlepší – efekt CLA byl dokázán v celosvětovém vědeckém výzkumu.

Přečtěte si více o CLA.

Vyzkoušej naše tipy a trénuj na vyšším levelu!

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář