Tašky, batohy a vše na tvůj vercajk do fitka


Pokud jde o to, v čem nosit věci do fitka, existují 2 nesmiřitelné tábory. Na jedné straně stojí ti, kteří nedají dopustit na klasické sportovní tašky, na té druhé pak zastánci batohů. Ať se řadíš do kterékoli z těchto dvou skupin, v jedné věci nám určitě dáš za pravdu: Kromě super designu by takové tašky nebo batohy měly splňovat i nejpřísnější kritéria praktičnosti.

Taška do ruky, nebo na rameno

Plánuješ tašku využívat i na cestování? Budeš s ní potřebovat urazit delší vzdálenosti? Jestli ano, sáhni po takové, která má dlouhý popruh přes rameno. Jen tak se ti bude dobře nosit a nebudou tě za chvíli bolet záda. Jestli ale do fitka jezdíš autem a nejdelší cesta tě čeká z parkoviště k recepci, nemusíš si na popruzích dávat tolik záležet. Místo toho se radši soustřeď na jiné parametry.

Otázka popruhů se logicky týká čistě sportovních tašek. Jestli tvoje věrnost patří batohům, tenhle bod není nic pro tebe. Prostě hodíš batoh na záda a nemusíš složitě přemýšlet, jak často při nošení střídat ramena.

Sportovní taška plná kapes

Oddělené prostory jsou v tašce nebo batohu jednoduše k nezaplacení, takže na to při výběru určitě nezapomeň. Je rozhodně praktické hodit zpocené oblečení a boty do oddělené kapsy, která udrží nepříjemný zápach na uzdě. Obzvlášť jestli rovnou z fitka míříš do práce nebo do školy. Nemusíš se bát, že se z tašky bude při každém otevření linout vůně zpocených nohou.

Dopředu si taky rozmysli, jestli budeš potřebovat v tašce nosit spoustu maličkostí, jako jsou klíče, sluchátka, drobné na šatnu nebo automat. Pokud ano, vyplatí se dát si tu práci a vybrat tašku s větším množstvím menších kapsiček, ve kterých všechny tyhle nezbytnosti vždycky rychle najdeš.

Do trávy tašku s pevným dnem

I když se to může na první pohled zdát jako banalita, věnovat pozornost dnu tašky se vyplatí. Souvisí to hlavně s delším cestováním. Jestli totiž budeš tašku často pokládat na zem, poohlédni se po nějaké bytelné s pevným dnem, které snadno omyješ.

Pozor ale, jestli naopak potřebuješ tašku nebo batoh co nejskladnější, tady asi narazíš. V takovém případě pro tebe bude nejlepší variantou lehký batoh, který nemá pevnou konstrukci a můžeš ho tak složit úplně kamkoli.

Pro sportovkyně

Jako správné sportovkyni ti určitě nesmí chybět alespoň jedna taška přes rameno, se kterou vyrazíš do fitka nebo klidně i k vodě. Barevně sladěnou taškou s tvým outfitem zaboduješ vždycky.

# Sbal se a vyraz! Se správnou taškou by byla škoda vynechat trénink.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář