Správná čtyřka do fitka


Jak jednou začneš pravidelně chodit fitka, už nepřestaneš. Je to závislost. Čas, který si uděláš sám pro sebe a vypotíš všechny starosti dne. I když se cítíš někdy unavený a chce se ti cvičení zrušit, překonej se a jdi. Ve sprše po skončeném tréninku rozhodně nebudeš svého rozhodnutí litovat.

Mrkni na pár vychytávek, díky kterým se do fitka budeš těšit ještě o trochu víc.

Triko Under Armour HeatGear SS Compression zvládne i opravdu hardcore trénink. Odvětrávací panely v podpaží ti zaručí komfort při cvičení. Anti Odor technologie brání vzniku mikrobů způsobujících zápach, takže i při náročném tréninku budeš fresh. S rychlejší regenerací svalů ti pomůže prodyšný kompresní materiál. A venku určitě oceníš, že triko má v sobě UV ochranný faktor 30+.

Vybuduj si svaly rychleji, pomůže ti s tím vhodný proteinový doplněk. MyProtein Impact Whey Protein přispívá k růstu a normální funkci svalů. Vyrábí se z prémiové „grass-fed“ syrovátky a obsahuje úctyhodných 21 g bílkovin na jednu porci, včetně všech nezbytných aminokyselin. Impact Whey Protein nastartuje sportovce všech úrovní, od amatérů po profesionály.

Pánské 3/4 legíny Under Armour HeatGear Armour Compression Leggings budou tvou druhou kůží. Kompresní tkanina udrží svaly čerstvé a ty potom rychleji regenerují. Strečový mesh panel zajistí skvělou ventilaci, takže tvoje vzácné partie budou pěkně luftovat. Anti Odor technologie se postará o to, že se na tebe přítelkyně nebude bát vrhnout ani po tréninku.

Myslíš to s budováním svalů vážně? Pak by v tvé výbavě neměl chybět Amix BCAA Elite Rate, který podpoří tvorbu svalů i jejich udržení. Obsahuje ideální poměr aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin 2:1:1.

Svaly nejsou jen o cvičení, důležité je i jídlo. Mrkni na to, jak si správně sestavit jídelníček pro budování svalové hmoty.

#Bez práce nejsou svaly, takže trénuj fakt pravidelně.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář