Sportovní oblečení pro hokejisty podle Daniela Dolejše


S Danem jste si mohli přečíst rozhovor o jeho dosavadních sportovních úspěších a přístupu k tréninku. Přidáváme navíc mini speciál o tom, jaké nároky musí splňovat sportovní oblečení pro profi hokejisty. Dan nás také potěšil tím, že sportovní oblečení často nakupuje online – kvůli většímu výběru, lepším cenám a pohodlí.

Jak si vybíráš sportovní oblečení? Dostáváš ho od sponzorů, nebo si vybíráš sám?

Od sponzorů žádné oblečení nedostávám. Jedině od klubu, a to oblečení, ve kterém cestujeme na zápasy. Nějaký klíč k výběru oblečení nemám – pořídím si prostě to, co mi padne do oka.

Nosíš při tréninku oblečení Under Armour?

Na každý trénink si beru ponožky a funkční prádlo Under Armour. Je to má oblíbená značka.

Jaké vlastnosti by podle tvých zkušeností mělo mít ideální tréninkové oblečení do posilovny?

Základem je, aby se v něm člověk cítil dobře. Aby měl klid na cvičení a nemusel řešit, že mu něco nesedí, nebo ho něco tlačí. Také aby dobře sálo pot. Záleží na každém, co mu vyhovuje.

Nosíš sportovní oblečení i mimo tělocvičnu nebo stadión? Jak bys popsal svůj styl?

Velkou část mého šatníku zabírá sportovní oblečení. Ve sportovním oblečení se cítím nejlépe, takže se málokdy stane, že je den, kdy si na sebe nevezmu tepláky 🙂 

TIP Trénuj.cz

Funkční trička ti pomůžou při tréninku odvádět pot od pokožky směrem do ostatních vrstev tkaniny. Udrží tě tak pěkně v suchu a hlavně v teple, pokud trénuješ venku nebo v chladu. Pokud si chceš pořídit novou sadu sportovního oblečení, určitě začni od funkčního prádla. Na Trénuj.cz najdeš funkční oblečení Under Armour s technologiemi vyvinutými pro posilovnu i venkovní trénink – tam jsou základem také kvalitní a pohodlné ponožky, které umí tlumit dopady i eliminovat nepříjemný zápach a odvádět pot. Objev další vychytávky oblečení Under Armour – je jako dělané na trénink na ledu i mimo něj. Trénuj a buď v suchu!

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář