Se sportovní kosmetikou k lepšímu výkonu


Že je kosmetika jen výsadou žen? Vůbec ne! Sportovní kosmetiku naopak ocení úplně všichni, kteří se věnují sportu, ať už na profesionální, nebo amatérské úrovni. Může ti totiž posloužit jako skvělý pomocník při tréninku, závodu i následné regeneraci.

Startovací emulze

Je jedno, jestli se chystáš zdolat maraton, chceš pokořit nějakou tu horu nebo jen vyrážíš s kamarády na výlet. Ať jsou tvé plány jakékoli, zkus si nejdřív trochu rozehřát ztuhlé svaly. K tomu ti pomůže masážní emulze, kterou si čtvrt hodinky před tím, než vyrazíš, vmasíruj do pokožky.

Perfektně ti poslouží řada sportovní kosmetiky BINA. Díky 100% přírodnímu složení tvým svalům i kůži dodá ty správné živiny, které tě v tréninku posunou o pěkný kus dál. Spolehlivě tě provede celým procesem od rozehřátí svalů přes ochranu při sportu až po následnou regeneraci.

Většina těchto startovacích emulzí, olejů nebo roztoků tvé tělo krásně prohřeje a připraví ho tak na sportovní výkon. Navíc tvým svalům dodá tolik potřebnou energii, která ti na delší trati určitě přijde vhod.

Ochranný krém

Když už máš svaly rozmasírované a tělo rozehřáté, je načase vyrazit do terénu. A tady přichází chvíle, kdy budeš děkovat bohu, že stvořil ochranné krémy pro sportovce. Obzvlášť, pokud holduješ cyklistice, víš, o čem je řeč.

Jak už napovídá název, tenhle krém tě ochrání před nepříjemnými odřeninami, které se při delším sportování prostě objeví. Využiješ ho na jakoukoli část těla, která je zakrytá oblečením. Skvěle se ale hodí i na chodidla, která se odřeninám z bot sama dost těžko ubrání.

Regenerační krém

Po každém sportovním výkonu je potřeba dát tělu prostor, aby se pořádně zregenerovalo a připravilo se na příští zápřah. Někdy to ale prostě nejde tak jednoduše. Svaly jsou bolavé a nedají si říct. V takovou chvíli můžeš svému tělo nejlíp pomoct, když mu dopřeješ masáž speciální regenerační emulzí.

Díky látkám, které jsou v ní obsažené, dopřeješ tu nejlepší péči nejen namoženým svalům, ale i pokožce, která si pod vrstvou oblečení také užila svoje.

V letním období můžeš sáhnout po speciálních chladivých krémech, které tě kromě samotné hloubkové regenerace i příjemně osvěží. Tvoje pokožka, která je v horkých dnech vystavená slunečním paprskům, takovou péči ocení.

#Trénuj a krémuj! Sportovní kosmetika tě podrží a ty se můžeš soustředit na výkon.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář