Překonej své limity s podložkami na cvičení


Uvažuješ někdy o posilování s vlastním tělem, pilates nebo józe, ale pokaždé tě zklame podložka, na které cvičíš? Přestože se neválíš po zemi, skončíš s otlačeninami, špína je všude a cviky na kardio nepřicházejí v úvahu, protože podložka lítá po zemi jak se jí zachce.

Co kdybychom ti ale řekli, že můžeš mít skladnou podložku s protiskluzovým povrchem a přitom snadno omyvatelnou? Ne, nemyslíme ty, které koupíte v každém druhém supermarketu za pár korun. I v oblasti cvičebních podložek si totiž můžeš trochu připlatit a dostat opravdu kvalitního pomocníka pro tvůj každodenní trénink.

Podložky pro pilates, posilování i jógu

Cvičební podložka už dávno není jen ta věc, kterou pod sebe rychle hodíte, když se potřebuješ protáhnout nebo udělat pár sklapovaček. Dnes si můžeš vybrat, jakou funkčnost ti má podložka nabídnout.

Hledáš podložku na strečink, procvičení stability a pilates? Oboustranná cvičící podložka Escape Flex ti poskytne maximální pohodlí, které budeš jen těžko srovnávat s kusem molitanu ze supermarketu. Podložka je totiž tlustší a v průběhu cvičení se formuje podle tvého těla. Na jakékoli otlačeniny můžeš rovnou zapomenout. Zvládneš tak díky ní mnohem větší porci cviků.

Potřebuješ především malou podložku, která ti dobře poslouží, ať už se rozhodneš pro jakýkoli typ cvičení? Cvičební podložka Escape Core je vyrobena ze speciálního vrstveného PVC, po jejím obvodu tak najdeš svary. Díky tomuto složení je ideálním parťákem pro posilování, strečink, body and mind a cokoli dalšího, co obnáší tvé tréninkové porce. S Escape Core se rozhodně klouzat nebudeš.

Stabilita je pro tebe na prvním místě? Strečink i jóga vyžadují stoprocentní stabilitu. Jenže pokud se soustředíš na to, aby ti nepodkluzovaly ruce, relaxační zážitek z protažení a uvolnění znaveného svalstva se určitě nedostaví. Opravdu bezpečný a stabilní základ při všech jogínských cvicích ti zajistí podložka Escape Yoga. Díky verzi Escape Yoga s bílou linkou táhnoucí se středem podložky navíc vždy udržíš své ruce a nohy v té správné pozici.

Posuň svůj trénink na další úroveň. Pořiď si podložku, na kterou se budeš moct opravdu spolehnout.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář