Nepař se a poznej ty nej UA technologie pro odvod potu


Je tady léto a ke slovu přichází kousky Under Armour se speciálními technologiemi pro odvod potu. Prohlédni si, která UÁčka tě udrží svěží a v suchu!

Under Armour technologie pro lepší trénink

Under Armour měl na začátku jednu hlavní misi – vytvořit lehké, pružné a chytré funkční tričko, které by nahradilo propocené a potem ztěžklé bavlněné úbory.

Ale podařilo se jim mnohem víc. Tréninkové triko UA tě v létě uchrání před UV paprsky, zabrání vzniku zapáchu a nabídne ti kvalitu, která se s tebou do posilovny podívá ještě za pár let. Jaké technologie UA hrajou ve tvůj prospěch při tréninku?

HeatGear: Tvoje druhá kůže

Bavlněná trička letěla do koše, jakmile UA představila svou HeatGear technologii. Od té doby jsou sportovní trička a funkční prádlo tvou 2. kůži. Oblečení je desetkrát lehčí a navíc inteligentní – HeatGear odvede přebytečné teplo v létě a sesterská technologie ColdGear ho využije pro vyhřívání v zimě.

Signature Moisture Transport System

Není nic horšího, než když se na tebe začne lepit chladnoucí pot. Tohle se ti s technologií UA už nikdy nestane – pot nasaje chytrá textilie, která aktivně reaguje na pocení a udrží tvůj „core“ v optimální teplotě.

U kalhot a kraťasů UA maximálnímu pohodlí pomáhají taky strategicky umístěné síťované zóny pro ventilaci, aby se tělo co nejefektivněji zbavovalo přebytečného tepla.

Technologie Anti-odour

Chytrou textilii doplňuje Anti-odour technologie, která zabraňuje vzniku mikrobům. Dej pá pá nepříjemnému odéru oblečení i sportovních bot a trénuj až do roztrhání.

Chceš trénovat chytře? Nech technologie UA pracovat ve svůj prospěch!

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář