Hledáš zdravou svačinu? Zkus sušené krůtí maso


Přepadá tě přes den hlad a vždycky marně hledáš něco, co by tě dostatečně zasytilo, ale zároveň neobsahovalo příliš tuku nebo cukru? Našli jsme pro tebe zdravý snack, který je pro naprosto tělo přirozený. Sušené krůtí maso Fine Gusto je skvělá dietní volba, ať už makáš ve fitku, ve škole nebo v práci.

Proč sušené krůtí maso?

Sušené maso je ideálním zdrojem kvalitních bílkovin, které potřebuješ doplňovat po celý den. Když navíc tvrdě trénuješ, potřebuješ je o to více. Pokud se nestíháš najíst, protože jsi na túře, cestuješ autem nebo přebíháš z jednoho tréninku na druhý, sušené krůtí maso je ideální parťák do kapsy.

Proč krůtí? Vývoj krůt jednoduše nelze ovlivnit steroidy, ani jinými hormony. Na rozdíl od kuřete tak krůta nikdy nebude kulturistou. Krůtí maso je navíc super dietní a zdravé. Bílkoviny doplníš mazaně a bez zbytečných přísad, které tvé tělo jenom zpomalují.

K sušení krůtího masa jsou vybírány jen prsní řízky. Maso přitom obsahuje jen minimum soli, neodvádí tak z tvého těla tolik potřebné tekutiny.

5 důvodů, proč mít sušené krůtí maso stále u sebe

  • Drůbeží maso je pro tebe dietnější a stravitelnější než červené maso.
  • Svačina vydatná na proteiny, s nízkým cholesterolem a ještě nižším obsahem tuku.
  • Maso skvěle zapadá do proteinové diety, ale oceníš ho, i když zrovna nehubneš.
  • Skutečné bílkovinné jídlo, žádná náhražka plná přísad.
  • Výborně chutná – co víc od zdravé svačiny chtít?

Od teď už žádné hladovění. Pořiď si sušené krůtí maso do zásoby a mlsej zdravě, ať už makáš na tréninku, nebo sedíš na přednášce. Maso ti rychle dodá vše, co potřebuješ k tomu nejlepšímu výkonu, nebo jen k zahnání dotěrného hladu.

Chceš zkusit jinou příchuť? Podívej se na naši nabídku zdravého sušeného masa.

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář