Dopřej svému tělu komplexní zátěž s TRX


Chceš posílit celé tělo a vybudovat si pevnou a zdravou postavu? Nevýhodou různých cviků a sportů je fakt, že málokterý z nich dokáže tělo zatížit opravdu komplexně. A bez rovnoměrného zápřahu se budeš posouvat vždy jen jedním z mnoha směrů.

Při cvičení na závěsném systému TRX nabíráš svalovou hmotu rovnoměrně, díky čemuž radikálně snižuješ riziko nepříjemného zranění a zároveň zvyšuješ svou výkonnost.

Cvičení s TRX doma i ve fitku

Základem systému TRX jsou dva pevné nastavitelné popruhy, které jsou zakončené madly pro ruce nebo chodidla. Při samotném cvičení máš většinou jednu část těla na zemi nebo na cvičební podložce a druhou posiluješ.

Velké a předražené přístroje se lehce přenosnému TRX vyrovnají jen těžko. Necítíš se na půlhodinovou cestu do fitka, ale trocha pohybu by ti neuškodila? S TRX můžeš jednoduše trénovat i doma, kdy se ti zachce. Prostě systém zavěs na dveře a posiluj.

Buduj silné tělesné jádro vlastní silou

cvičením TRX tě nečeká žádný stereotyp. Systém nabízí širokou škálu cviků s nastavením různé obtížnosti. Do těla si tak dáš jako začátečník i protřelý profík zkoušející stále nové nápady a cviky.

Díky práci se svým vlastním tělem ti TRX pomůže vybudovat silné a stabilní tělesné jádro, které je základem nejen pro každodenní pohyb, ale také pro další náročnější cvičení a posilování. Stabilita a flexibilita těla není samozřejmostí, začni na ní pracovat co nejdřív a směle pokračuj k dalším milníkům, které překonáš jen díky pevnému tělu a silné vůli.

Výhody TRX v 7 bodech:

  • Svalovou hmotu buduješ rovnoměrně
  • Cvičit můžeš doma, ve fitku i na cestách
  • Síla, pružnost, výbušnost? S TRX můžeš trénovat všechno
  • Nepřeberné množství cviků jen s jedním nástrojem
  • Začátečník nebo profík? Zátěž můžeš snadno stupňovat
  • Vybuduješ si stabilní tělesné jádro pro každodenní pohyb
  • Ušetříš spoustu času stráveného zbytečnou cestou do fitka

Miluješ cvičení na čerstvém vzduchu? Vezmi si TRX s sebou do parku, najdi pevný strom a ukaž světu, jak se dá posilovat komplexně a přitom zdravě.

+ Přidat komentář