Buď vidět! Reflexní prvky UA pro noční trénink


Zaběhat si v noci prázdnými ulicemi je balzám na duši. Abyste se mohli v klidu zasnít a soustředit se na svůj dech a tep, nezapomeňte se vybavit reflexními prvky. Koukněte, jak se reflexně vymódit se sportovním oblečením Under Armour.

Reflexní běžecké boty

Základem pro nočního běžce jsou reflexní běžecké boty. Exkvizitní model Under Armour SpeedForm Turbulence Reflective Running Shoes je naprostou TOPkou v nabídce UA. Nejen, že jsou celé z reflexní látky, která se k podrážce přivařuje ultrazvukem pro maximální pohodlí, ale navíc kombinují i další technologie pro prodyšnost, správné usazení nožní klenby a lepší odpružení.

Reflexní funkční trička legíny

V létě nasaď tričko UA s logem Batman a ukaž, kdo je tady noční hrdina. Až se ochladí, nasaď funkční triko se zipem ke krku, s praktickými dírami na palec na rukávech a s otvorem pro provlečení sluchátek. Legíny s technologií CoolSwitch doplní tvůj model, udrží tě svěží, ať už je kalendářně zima nebo léto, a jejich reflexní prvky uvidí i šeroslepý kolemjedoucí.

Reflexní logo UA najdeš na většině modelů bot, oblečení, doplňků a batohů, čímž zaručuje dobrou viditelnost při sportování v horších světelných podmínkách.

Odrazka na hlavu a reflexní doplňky

Svůj reflexní sportovní outfit korunuj dámskou čelenou Under Armour. Díky silikonovému proužku nesklouzává a můžeš házet odrazy doslova od hlavy až k patě. Nevyběhneš bez kšiltovky, i když je černo-černá tma? Koukni na naše tréninkové čepice UA, které jsou nejen reflexní, ale navíc aktivně odvádějí pot!

Máme pro tebe i reflexní potítka a rukavice UA.

Zazař ve svém UÁčku s reflexními prvky!

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář