6 problémů se sportovním oblečením: Jak na ně?


Pořád dokola nosíš to jedno padnoucí tričko a svoje oblíbené sportovní kalhoty? Máš problém najít podobně kvalitní kusy a vždy tě na oblečení něco škrtí a dře? Svěř se do péče sportovního oblečení Under Armour a vyřeš všechno nepohodlí jednou provždy.

1. Stopy potu

Leckteří z nás nepěkné koláče a stopy potu řeší volbou tmavého sportovního outfitu, ale nebylo by lepší konečně zainvestovat do pořádného funkčního trika? Under Armour trika se chlubí technologií Moisture Transport System, která odvádí pot a dostatečně větrá.

2. Vytahanost po prvním nošení

Trochu potrápíš kolena a už jsou sportovní kalhoty vytahané? Jdi radši do oblečení, které ti dovolí celou škálu pohybů a nijak tě nebude omezovat. Legíny Fly-by od Under Armour budou jako tvoje 2. kůže díky způsobu výroby látky stylem 4-Way Stretch.

3. Hrooozný vedro

Jdeš si ven zaběhat v dlouhých rukávech, protože pofukuje, ale za chvíli bys to ze sebe nejradši serval, protože úplně hoříš? Jdi do lepší látky, která umí pracovat s tělesnou teplotou. UA má technologii Coolswitch a materiál HeatGear, se kterým budeš fresh a v suchu.

4. Prostě ti to nesedí

Všichni se nevejdeme do stejných přihrádek, a proto si často z unifikovaných sérií známých značek nevybereš. U UA si naopak můžeš vybrat ze 4 střihů – Compression (kompresní střih, ultra těsné,tvoje druhá kůže), Fited (tvarované podle těla), Regular (ani těsné, ani volné), Loose (volný střih). O jaký střih se jedná, najdeš vždy po pravé straně hned vedle produktu. Tyto čtyři základní střihy jsou stejné i u dámského oblečení.

5. Odřeniny od látky

Znají to hlavně běžci – opakovaný pohyb a tření o látku nacucanou potem. Nic příjemného. S UA triky se ti nic podobného nestane. Úplet je z jemného mikrovlákna, takže dokonale přilne a neztvrdne při pocení.

6. Legíny a kalhoty sjíždějí nebo se kroutí guma

Popotahování a lehká nervozita, co vykoukne na vaše kolegy z posilovny při neobratném předklonu? Odpověď i tady nabízí značka Under Armour s jógou inspirovanou, širokou gumou, která skryje faldíky a udrží vše na svém místě.

Nemysli na oblečení, ale na svůj trénink! S oblečením Under Armour tě nic nebude rušit. #trenujadokazesto!

+ Žádné komentáře

Přidat vlastní komentář